Mūsų naujienos

VEIKLOS SRITYS

Esame automatizuotos gamybinės įrangos specialistai, sukaupę daugiau nei 10 metų patirtį gamyboje bei sudėtingų sistemų pardavime bei aptarnavime. Mes siūlome ne tik našią automatizuotą įranga, bet ir kompleksinius gamybos sprendimus.

CNC frezavimo įranga

Viena iš pagrindinių mūsų veiklos sričių yra įvairios srities CNC frezavimo staklių pardavimas, diegimas ir aptarnavimas. Sukaupę nemaža darbo su CNC gamybinių staklių patirtį, galime ne tik parinkti tinkamas stakles jūsų veiklos sričiai, bet ir jas specialiai sukomplektuoti bei įdiegti ir apmokyti jūsų personalą. Prekiaujame 3 ašių, 4 ir 5 ašių CNC staklėmis, CNC tekinimo staklėmis bei kitais automatizuotais įrenginiais.

Reklamos gamybos įranga

Mūsų asortimente galite rasti įvairių išmatavimų UV, DTG (tiesioginės spaudos ant tekstilės) spausdintuvus. Prekiaujame įvairios paskirties ploteriais ir pjaustytuvais. Ploteriai gali būti kompelktuojami su servo varikliukais, kurie yra itin tikslūs. Pjovimo spaudimas gali būti net iki 2000 g.

Reklamos gamybos sritis neatsiejama nuo įvairių plastikų apdirbimo. Šiai aplikacijai siūlome CNC frezavimo centrus, vakuuminio formavimo įranga, taip pat akrilo lankstymo stakles.

Baldų ir medienos gamybos įranga

Galime pasiūlyti CNC frezavimo įranga kietmedžio ir baldinių ploksčių apdirbimui. Taip pat prekiaujame automatinio sugręžimo, kantavimo staklėmis. Siūlome kompleksinius baldų gamybos įrangos sprendimus. Mūsų asortimente galite rasti ir automatinio  tekinimo bei kitos specialios paskirties stakles baldų gamybai ir kietmedžio apdirbimui.

Metalo apdirbimo įranga

Galime pasiūlyti aukštos kokybės plazminio pjovimo stakles, taip pat įvairių galingumų ir darbinio ploto lazerines metalo pjovimo stakles. Pritaikome įrangą pagal veiklos sritį. Taip pat mūsų asortimente galite rasti automatines metalo lakštų lankstymo stakles ar taškinio suvirinimo įrangą. Taip pat prekiaujame precizinio aliuminio graviravimo staklėmis.

Plastiko apdirbimo įranga

CNC frezavimo staklės, skirtos palstikų apdirbimui, vakuuminio formavimo staklės, akrilo lankstymo ir suvirinimo staklės.

Kartono ir popieriaus apdirbimo įranga

Didelio formato pjaustytuvai skirti tiek mažatiražei dėžučių gamybai, tiek minkštų plastikų ar kartono pjaustymui. Taip pat galime pasiūlyti ir kirtimo įrangą bei kartoninių dėžių gamybos linijas ar automatinio suklijavimo mašinas.

Tekstilės apdirbimo įranga

DTG spausdintuvai, termo presai, automatinio siuninėjimo mašinos, visa tai galite rasti pas mus. Didžiąją dalį įrangos galite pamatyti ir išbandyti atvykę į mūsų biurą.