Paslaugos

 

Įrangos diegimas ir kalibravimas

Dėl transportavimo, vibracijų ir pristačius įrangą klientui, reikalingas įrangos kalibravimas. Atliekame įrangos diegimo ir kalibravimo paslaugas pas klientą. Taip pat reikalingas periodinis staklių kalibravimas, nes nuolat dirbančios staklės nuo įvairaus mechaninio poveikio, vibracijų ir kitų veiksmų išsiderina. Visuomet atliekame pirminė staklių kalibraciją. Periodines kalibracijas gali atlikti klientas pagal mūsų nurodymus arba mūsų technikas. Periodinės kalibracijos nėra garantinis aptarnavimas, jos apmokestinamos pagal nustatytus tarifus.

Įrangos garantinis ir pogarantinis aptarnavimas

Parduodamai įrangai suteikiame garantinį ir pogarantinį aptarnavimą. Jei nesudėtingi gedimai, tuomet aptarnavimą atliekame per nuotuolį. Jei įranga mažagabaritė – tuomet norint įvertinti gedimą ir jį pašalinti įranga turi būti pristatoma į mūsų garantinio remoonto dirbtuves. Jei įranga stambiagabaritė ir gedimas yra sudėtingesnis, remontas atliekamas pas klientą.

Įrangos būklės įvertinimas

Mūsų specialiastai gali įvertinti Jūsų įrangos techninę būklę bei pateikti sprendinius jos remontui ar atnaujinimui.

Įrangos atnaujinimas

Įvertinus įrangos techinę būklę, galimas pilnas arba dalinis įrangos atnaujinimas. Kiekvienu atvejų mūsų inžinieriai gali pateikti atitinkamus patarimus, kaip įranga gali būti atnaujinama, kokie efektyviausi būtų atnaujinimo spendimai.

Detalių ir sanaudinių medžiagų tiekimas

Tiekiame sąnaudines medžiagas ir detales parduodamai įrangai. Dalį detalių ir sąnaudinių medžiagų nuolat palaikome sandėlyje, todėl tiekimo terminas gali būti iki 3 dienų. Jei medžagų ar dalių neturime vietoje, tiekimas gali užtrukti iki 1-3 savaičių ar ilgiau, priklausomai nuo detalių ar medžiagų specifiškumo.

Mokymai ir seminarai

Rengiame darbo su įranga, staklėmis mokymus ir seminarus. Parduodamai įrangai dažniausiai rengiame bendrinius mokymus susijusius su atitinkama įranga. Jei reikalingi mokymai su programine įranga, kuri nėra tiesiogiai susijusi su parduodama įranga, kaip CorelDraw, AutoCAD ar pan. stilistikos programomis, siūlome rinktis šios konkrečios programinės įrangos mokymus.

Projektų rašymas ir finansavimo šaltiniai

Galime padėti parašyti ar nukreipti į projektų rašytojus dėl atitinkamo įrangos įsigijomo finasavimo šaltinius. Kiekvienu atveju situacija įvertinama ir aptariamos atskirai fianansavimo galimybės bei tuo metu vykstantys finansavimo projektai.

Gamybos optimizavimas

Su partneriais profesionaliai galime įvertinti jūsų gamybos verslą bei pateikti jo optimizavimo sprendinius. Galime sudaryti ne tik įrangos keitimo, našumo didinimo sprendimus, bet ir sudaryti pačios gamybos optimizavimo matematinius skaičiavimus ir modelius.

Jaunas verslas

Jaunam verslui padedame surasti finansavimo šaltinius, parenkame verslo pradžiai tinkamą įrangą. Su partneriais padedame ir patariame marketingo, produkto vystymo klausimais

Pirkimas išsimokėtinai

Bendraudami su Šiaulių banko ir Mokipay lizingais galime pasiūlyti išskirtines įrangos lizingavimo sąlygas fiziniams asmenims.