Raudondvario pl. 76-2A, 201 kab., Kaunas

Darbo laikas: Pir. – Pen., 9:00 – 18:00

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek laiko trunka įrangos pristatymas?

Įrangos pristatymas priklauso nuo jos sudėtingumo ir specifikacijos, kurios reikalaujama. Jei tai nesudėtinga įranga, kaip ploteriai, termopresai ir kita, tokia įrangą dažniausiai palaikome pas save sandėlyje. Jei neturime, pristatymas gali trukti iki 2-3 savaičių. Sudėtingos ir stambiagabaritės įrangos pristatymas ir gamyba gali trukti iki 2-3 mėnesių. Kiekvienas atvejis yra išskirtinas, tad ir įrangos pristatymas gali keistis.

Ar apmokote dirbti su perkama įranga?

Taip, jei klientas nėra dirbęs su panašiomis staklėmis ir jam reikalingi baziniai mokymai. Mes rengiame bendrinius mokymus susijusius su perkama įranga. Jei reikalingi mokymai su programine įranga, kuri nėra tiesiogiai susijusi su įranga, kaip CorelDraw, AutoCAD ar pan. stilistikos programomis, siūlome rinktis šios konkrečios programinės įrangos mokymus.

Kokia garantija suteikiama įrangai?

Priklausomai nuo įrangos tipo, suteikiame nuo 12 iki 36 menesių garantiją perkamai įrangai.

Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas

Parduodamai įrangai suteikiame garantinį ir pogarantinį aptarnavimą. Jei nesudėtingi gedimai, tuomet aptarnavimą atliekame per nuotuolį. Jei įranga mažagabaritė – tuomet norint įvertinti gedimą ir jį pašalinti įranga turi būti pristatoma į mūsų garantinio remoonto dirbtuves. Jei įranga stambiagabaritė ir gedimas yra sudėtingesnis, remontas atliekamas pas klientą.

Kiek kainuoja aptarnavimas pasibaigus garantiniam remontui?

Technko atvykimo pas užsakovą kaina – 0,20 Eur/km + PVM. Techniko darbo laiko pas užsakovą kaina – 35,00 Eur/val. + PVM (skaičiuojant laiką, pusės valandos tikslumu).

 
Įmonės rekvizitai

Sistemis, UAB
į/k 303003620
PVM k LT100007986218
Raudondvario pl. 76-2A, 201 k, Kaunas

+370 618 63018
+370 647 45315
[email protected]

Parašykite mums